Pl. Barlickiego 9 lok. 2U, 90-615 Łódź
Masz pytania?
510 183 995
NASZA OFERTA
25
LAT
DOŚWIADCZENIA
Jeśli masz wysokie oczekiwania od zarządcy nieruchomości, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych oraz nieruchomości komercyjnych pozwoliło nam wypracować standardy profesjonalnej obsługi naszych Klientów. Obecnie nasza oferta obejmuje sześć grup niezbędnych do prawidłowej obsługi każdej nieruchomości.

ADMINISTRACJA
Oferujemy kompleksowe zarządzanie nieruchomości Wspólnoty Mieszkaniowej w sposób zgodny z prawem z uwzględnieniem wszystkich aspektów zarządzania począwszy od warunków organizacyjnych poprzez kwestie finansowe, techniczne oraz prawne.
KSIĘGOWOŚĆ
Prowadzimy kompleksową księgowość Wspólnoty Mieszkaniowej w zakresie wpływów i wydatków w okresach miesięcznych. Rozliczamy opłaty z tytułu bieżącej eksploatacji, a także dokonanych konserwacji i remontów w proporcjach wynikających z udziałów poszczególnych członków Wspólnoty.
OBSŁUGA PRAWNA
Reprezentujemy Wspólnotę Mieszkaniową w przypadku spraw sądowych, jak również pomagamy w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych. Monitorujemy postępowania sądowe w trybie upominawczym oraz sądowym. Przygotowujemy dokumenty.
NOWA WSPÓLNOTA
W ramach wsparcia nowotworzonej Wspólnoty Mieszkaniowej zapewniamy pomoc w przejęciu nieruchomości od dewelopera lub gminy, jak również w zakresie zgłoszenia WM do właściwego Urzędu Skarbowego, uzyskania numeru NIP, numeru REGON.
WINDYKACJA
Monitorujemy terminowość płatności na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej. W imieniu Wspólnoty prowadzimy windykację polubowną w stosunku do osób zalegający z opłatami za lokale mieszkalne oraz użytkowe w zarządzanych Wspólnotach.
REMONTY
Przygotowujemy plany remontowe dla Wspólnoty. Prowadzimy postępowania mające na celu wyłonienie wykonawców prac. Zapewniamy fachowy nadzór techniczny nad prowadzonymi pracami oraz odbiór techniczny wykonanych prac.